Kullanım Şartları ve Koşulları


Yayınlanma Tarihi: 01/05/2021

Sia Live Panel’e (Kısaca “Panel” olarak anılacaktır) hoş geldiniz. Aşağıdaki şartlar, sizin Sia Live Panel’e üye olarak kaydolmanızı, bizim tarafımızdan hazırlanan veya barındırılan bir araştırmaya veya çalışmaya katılımınızı, anketlerin başarılı bir şekilde doldurulması da dahil olmak üzere belirli faaliyetler karşılığında verilen puanlara ve hediyelere uygunluğunuzu ve bunları almanızı düzenlemektedir. “Panel”e erişerek, bu şartların bağlayıcılığını kabul etmiş sayılırsınız.

Genel Bilgiler

“Biz/bizi/bize/bizim/Şirket” ile yapılan atıflar Nida Kule Değirmen Sokak No:19/B A Blok Kat:10 / 1024 Kozyatağı Kadıköy 34742 İstanbul’da kurulan Sia Insight araştırma şirketini belirtmektedir.

1 . Hizmetlerin Kullanımı

Sia Live Panel üyelerine anketlere katılma fırsatı sunmaktadır. Ankete katılım üyelerin kendi isteğine bağlıdır. Kayıt olmayı kabul ederek anket davetlerinin size yollanmasını kabul etmektesiniz. Sizin deneyimleriniz ve geçmişiniz doğrultusunda anketlere davet gönderiyoruz. Eğer size gönderdiğimiz anket davetlerine yanıt vermek istemiyorsanız, her anketin sonunda verilen yönergeyi kullanarak üyelik hesabınızı etkisiz hale getirebilirsiniz. Eğer on iki ay (12) boyunca aktif olarak anketlere katılmadığınız takdirde, hesabınız aşağıdaki 6.maddeye göre kapatılacak ve kazandığınız puanlar silinecektir.

Hizmetlerimiz ticari olmayan, kişisel kullanım içindir. "Panel"deki hizmetleri mevcut oldukları zaman ve sunuldukları şekilde kullanabilirsiniz. Sia Live Panel sürekli olarak değişmekte ve hizmetlerini geliştirmekte olup hizmetlerini herhangi bir kişi için, herhangi bir zamanda neden göstererek ve göstermeksizin değiştirme, kısıtlama veya erişim engelleme hakkına sahiptir.

2. Kayıt ve Hesap Yönetimi

"Panel"i kullanabilmek için öncelikle telefon numaranızla giriş yapmalısınız. Kaydolurken mevcut ve gerçek iletişim bilgilerinizi, yasal adınızı ve soyadınızı, cinsiyetinizi, doğum tarihinizi, e-mail adresinizi, ikamet ettiğiniz ülkeyi, posta kodunuzu ve şehrinizi bunlara dahil ama sınırlı olmamak üzere bizimle paylaşmalısınız. Hesabınız aktif olduğu süre boyunca bilgileriniz veri tabanımızda saklı tutulacaktır ve Gizlilik Politikamızda açıklandığı gibi bu bilgi saklama ilkelerine göre yapılacaktır. Sadece doğru, mevcut ve eksiksiz kayıt bilgisi sunmayı ve bu bilgileri güncel tutarak sürekli bir doğruluk sağlayacağınızı kabul etmektesiniz. Yanlış, hatalı, eski veya eksik bilgi sağlamanız veya tarafımızdan bu bilgilerin şüpheli olduğunun gözlemlenmesi halinde, Sia Live Panel hizmetlerini kullanmanızı ve/veya bu hizmetlere katılımınızı kısıtlama veya yasaklama hakkına sahiptir.

Eğer hesap bilgilerinizi düzeltmek veya güncellemek istiyorsanız, giriş yaptığınız zaman profil sayfanızı ziyaret edebilir ve dilediğiniz takdirde hesap bilgilerinizi düzeltebilir veya güncelleyebilirsiniz. Uygun yönlendirmeleri takip ederseniz, bilgileriniz veritabanımızda otomatik olarak güncellenecektir.

Eğer Sia Live Panelinde yaptığınız üyeliğinizi sonlandırmak veya verilerinizi işlememizi durdurmak isterseniz, "Panel"de Profil sayfasını ziyaret ederek sayfada bulunan Hesabı sil butonuna tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece “Sia Panel uygulaması”nı elektronik cihazınızdan silmeniz, Sia Panel hesabınızın silindiği anlamına gelmemektedir. Alternatif olarak, “Bize Ulaşın” sayfasını kullanarak hizmet merkezimize e-mail göndererek üyeliğinizin feshedilmesini talep edebilirsiniz.

Üyeliğinizi devre dışı bıraktığınızda, Sia Live Panel puan programına erişim hakkınızın sona erdiğini anlamakta ve kabul etmektesiniz. Bu işlem sonrasında, hesabınıza aktarılmış, birikmiş ve fakat çevirmediğiniz tüm puanlarınız silinecektir.

Ödül programı kapsamında sunulan ürünlerin/hizmetlerin ve/veya ödemelerin yapıldığı üçüncü kişilerin kendi şartları ve koşulları bulunabilir; lütfen bir ödül seçmeden önce bu ürünlerin/hizmetlerin kullanım Şartlarını ve koşullarını dikkatli bir şekilde gözden geçirin. Bazı ödül prosedürleri için kişisel bilgileriniz istenebilir ve ödül programımızdaki iş ortaklarımızla bu bilgileri paylaşmamız gerekebilir. Örneğin cep telefonu veri paketi yüklemek için telefon numaranız gerekecektir. Bu Kullanım Şartları ve Koşullarını kabul ederek, bu tür amaçlar için kişisel bilgilerin toplanmasını, işlenmesini ve / veya ifşa edilmesini kabul etmiş bulunursunuz. Tüm kişisel bilgiler Gizlilik Politikamızda belirtilen şartlara/koşullara tabidir.

3. Parolanın Korunması

Kullanıcı, kendi kullanıcı adının ve parolasının güvenliğinden sorumlu olup üyelik boyunca izni dahilinde ya da izni olmadan meydana gelebilecek herhangi bir işlemden kendisi sorumludur. "Panel"miz yetkisiz ve doğrudan ilişkili büyük ihmal ve sahtekârlık durumları dışında üçüncü şahıslar tarafından e-mail ve parola kullanımı sonucunda meydana gelen zararlardan sorumlu olmayacaktır. Parolanızı unuttuğunuz zaman, Giriş bölümünde bulunan “Parolamı Unuttum” alanına kullanıcı adınızı girerek parolanızı sıfırlayabilirsiniz. Böylece hesabınız ile tekrardan giriş yapabilmek için bizden bir e-mail alacaksınız.

4. Kullanıcı ile "Panel" İlişkisi

Bir kullanıcı olarak "Panel"mize bağlanmak veya erişmek için bilgisayar/cep telefonu donanımına ve iletişim hizmetlerine sahip olmaktan sorumlusunuzdur.

Tamamladığınız anketler sonucunda kazandığınız puanların ve diğer teşvik edici hediyelerin, tamamlamış olduğunuz anketlerden tek kazanımınız olacağını kabul etmektesinizdir.

5. Puan ve Ödül Politikası

Puanlar belirli tür işlemler sonucunda dağıtılmaktadır; genel olarak üyelik kaydınızın tamamlaması, anketlerin tamamlanması ve üyelerin arkadaşlarını davet etmeleri sonucunda kazanılmaktadır. Her anketin zorluğuna ve daha önceden öngörülen tamamlama sürelerine göre farklı bir puan değeri bulunmaktadır.

Daha fazla puan biriktirmeye karar verip daha değerli ödüllerde sahip olabilirsiniz. Puanlar kesinlikle kişiseldir ve hiçbir şekilde panel içi veya dışında üçüncü bir şahsa aktarılamaz/verilemez ve/veya teminat olarak gösterilemez. Ödül isteği sonrası puanlar ödül talebi eden üyenin hesabından düşülecektir. Tüm ödüller nihaidir ve ödülün mevcut olmaması veya ödülün iletilmesini engelleyen bir durum olması haricinde. iletilen ödüller puan için iade edilemez.

Hesabınıza yanlış bir aktarım veya hesabınızdan doğru olmayan bir puan düşmesi olduğunu düşünüyorsanız bize e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Hatalı puan miktar aktarılması veya tahsil edilmesi durumlarında Sia Live Panel söz konusu puanları geri çekebilir veya hesabınıza ekleyebilir.

Puanların 2 yıl içerisinde kullanılması gerektiğini unutmayınız aksi takdirde bu puanlar geçersiz olacaktır. Bu tarihten sonra süre geçmiş olan puanlar geçersizdir ve hesaptan silinecektir. Sia Live Panel her bir üyesini geçersiz olacak puanların miktarı ve bu puanların hangi tarih itibariyle geçersiz olacağı konularında bilgilendirecektir. Sia Live Panel puanları geçersiz kılma kuralını kendi takdirine bağlı olarak geçersizleştirme hakkına tek olarak sahiptir.

Sia Live Panel ödül programı kapsamında sunulan ürünlerin/hizmetlerin veya ödemelerin yapıldığı web sitelerinin sahiplerinin kendi şartları ve koşulları bulunabilir; lütfen bir ödül seçmeden önce bu ürünlerin/hizmetlerin kullanım Şartlarını ve koşullarını dikkatli bir şekilde gözden geçirin. Bu Kullanım Şartları ve Koşullarını kabul ederek, bu tür amaçlar için kişisel bilgilerin toplanmasını, işlenmesini ve / veya ifşa edilmesini kabul etmiş bulunursunuz. Tüm kişisel bilgiler Gizlilik Politikamızda belirtilen şartlara/koşullara tabidir.

Sia Live Panel, Sia Live Panel puan sisteminde yer alan tüm üyelerin sistemdeki etkinliklerini izleme hakkını saklı tutar. Üye tarafından kullanım kurallarının (Madde 8) çiğnenmesi, özellikle hesabın dolandırıcılık/sahtekarlık, hileli davranış veya şüpheli hareket belirtileri göstermesi durumlarında veya puan toplamak için sahte hesap açmak gibi aktivitelerin olduğu konusunda makul şüphe bulunması halinde, Sia Live Panel, üyenin kimlik bilgisini doğrulamak amacıyla tüm yasal araçları kullanma hakkını saklı tutmaktadır. Bunun gerçekleşmemesi durumunda, üyenin topladığı puanlar hesabından silinerek hesabı kapatılabilir.

Sia Live Panel, uyguladığı ödüllendirme programı veya hizmetleri ile ilgili olarak önceden bilgilendirme yapmadan ve herhangi bir tarihte olacak şekilde şartları ve koşulları değiştirme ve/veya silme hakkını saklı tutar.

Ödül kullanımı sırasında oluşabilecek teknik veya diğer sorunlar sonucunda, Sia Live Panel katılımcıların haklarının korunması için gerekeni yapacak ancak bu konuda bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Ödül programındaki değişiklikler ve/veya düzenlemeler sonucunda oluşacak gecikmeler/kesintiler vb durumlar süresince ödül hizmeti verilemeyebilir. Bu durumda kazanılan ve/veya kullanılmak istenen ödül puanları geri iade edilecektir.

6. Kullanıcı Hesabının Sia Live Panel Tarafından İptali

Sia Live Panel aşağıdaki durumların gerçekleşmesi durumunda üyeliğinizi anında iptal etme hakkına sahiptir:

Kullanım Şartları ve Koşullarına (Çerez ve Gizlilik Politikası da dahil olmak üzere) uyulmaması; veya 12 ay boyunca hiçbir ankete katılmama durumunda veya Panel üyelerinin üyeliğini kötüye veya uygunsuz amaçlara yönelik kullanması

Sia Live Panel önceden haber vermeksizin veya kendi takdiriyle, kendi iradesiyle veya kanun veya yerel makamların belirttiği üzere faaliyetlerini durdurma ve bununla birlikte kişisel hesapları kapatma ve toplanan puanlara el koyma hakkını saklı tutar.

7. Kullanım Kuralları

"Panel"mizi kullanırken, tüm üyelerimizin aşağıdaki kurallara uymalarını bekliyoruz:

Üyelerimiz haklarında bulunan kendileri ile ilgili herhangi bir ayrıntıyı veya tüm ayrıntıları güncel ve doğru olarak sağlamaktan sorumludur.

Üyeler, panel üyesi olarak paylaştıkları tüm bilgilerin doğruluğunu üstlenmektedir. Özellikle kendilerini yanlış tanıtmamalı veya puan toplamak amacıyla başkalarını taklit etmemelidir.

Üyelerimiz Sia Live Panel’de bir (1) hesaptan fazla hesap kullanmamalı ve açmamalıdır. Yanlışlıkla ikinci bir hesabın açılmış olması durumunda, üye Sia Live Panel destek ekibi ile irtibata geçerek ikinci hesabın silinmesi ve ilkinin tutulmasını isteyebilir. Bu durumda silinecek hesapta bulunan puanlar da silinecektir.

Üyelerimiz davet edildikleri anket ve araştırmalara her zaman dikkatli ve özenli bir şekilde cevap vermelidir. Sia Live Panel üyelerinin verdiği cevapların kalite kontrolünü yapabilir. Eğer bir hesap üç (3) kere kalite kontrolü hakkında rapor edilirse; panel üyesi, hesabının devre dışı bırakıldığı hakkında bilgilendirecek ve hesabı devre dışı kalacaktır.

Üyeler "Panel"de erişme yetkisi olmadığı hizmete veya kısımlara erişmeye teşebbüs etmemelidir.

Üyeler "Panel"de tehdit edici, küçük düşürücü, müstehcen veya hakaret içeren ya da yasaları çiğneyen paylaşımlar yapmamalıdır.

Üyeler; zararlı, yasadışı, aldatıcı veya bozucu virüsler, casus yazılımlar (spyware), reklam yazılımları (adware) kullanarak veya bu "Panel"i veya alıcıyı olumsuz yönde etkileyecek kodlar göndererek veya hizmet reddi saldırında bulunarak "Panel"in altyapısına ağır zarar verebilecek veya rutin çalışmasına engel olacak saldırılarda bulunmamalıdır.

Üyeler “Şirket”in uygunsuz ve kötü niyetli olduğunu düşündüğü faaliyetlerde bulunmamalıdır.

Madde 6 uyarınca, Kullanım Kurallarına uyulmaması durumunda üyelik hesabının anında kapatılacağını ve kazanılmış puanların kaybedileceğini unutmayınız. “Şirket” ayrıca yasal yollara başvurma hakkını saklı tutmaktadır.

8. Arkadaşına Öner

Sia Live Panel’de kaydınızı tamamladıktan sonra, "Panel"i kullanarak arkadaşınıza önerme talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerin bu konuda detaylı bir şekilde düşünmenizi ve önerdiğiniz kişilerin panele katılım konusunda istekli olmalarını beklemekteyiz. Sia Live Panel’in bu özelliğini arkadaş çevrenizi rahatsız edecek şekilde kullanmamanızı ve tanımadığınız kişileri davet etmemenizi rica ediyoruz. Örneğin, rastgele e-posta adreslerine davet yollamak, troll e-posta adreslerine davet göndermek veya sosyal medyadaki forumlarda davet linkini yayınlamak gibi hareketlerden kaçınılmalıdır.

Arkadaş önerme özelliğimizi anılan kişinin davete itiraz etmemesi ve bu davetiyeden rahatsız olmaması, tavsiyenizi güvenilir bulması ve büyük bir ihtimalle sistemimize dahil olmak isteyebilmesi gibi durumlarda kullanmanız idealdir.

Hesabınızı oluşturduktan sonra en fazla 9 kişiyi davet edebilirsiniz. Arkadaş davet etme puanları, arkadaşlarınızın davet edildikleri ilk gerçek ankete (profil anketleri hariç) katılmasının sonrasında hesabına aktarılacaktır.

9. Fikrî mülkiyet

Telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları veri tabanı hakları, yazılım hakları, ticari haklar ve tasarım hakları, "Panel"de bulunan tüm materyaller yazılım kodları ve bunların seçimi ve ayarlanması dahil olmak üzere başka bir şekilde tasdik edilmemiş ise tarafımıza aittir. Tüm hakları saklıdır. Hiçbir durumda kullanıcılarımız herhangi bir materyal üzerinde herhangi bir hak, unvan veya çıkar elde etmeyecek veya alamayacaktır.

Madde 6 uyarınca, Kullanım Kurallarına uyulmaması durumunda üyelik hesabının anında kapatılacağını ve kazanılmış puanların kaybedileceğini unutmayınız. “Şirket” ayrıca yasal yollara başvurma hakkını saklı tutmaktadır.

10. Araştırmaların Gizliliği

Sia Live Panel’in müşterileri gizli ve/veya sahibi olduğu bilgileri ve parçası olduğunuz araştırmaları, projeleri, anketleri veya diğer buna benzer pazar araştırmaların materyallerini gün yüzüne çıkarabilir; bu tip bilgiler ve materyaller sahibinin tek ve özel mülkü olarak kalacaktır. Yukarıda sözü edilen gizli bilgiler yeni ürün fikirlerini ve kavramlarını (bunlarla sınırlı olmamakla birlikte) içerebilir. Mevcut Kullanım Şartları ve Koşullarına uygun olarak, bir üye olarak sadece hizmetlerimize katılmak amacı ile hareket edeceğinizi, tüm anketlere gizli olarak ve hiçbir üçüncü şahısla paylaşmadan veya yer alan gizli bilgileri herhangi bir yerde kullanmadan katılacağınızı ve ortaya çıkarılan içerik ve materyalleri açığa çıkarmayacağınızı kabul edersiniz. “Panel”de meydana gelen hataları raporlama amaçları dışında, araştırma içeriğini kopyalamak ya da saklamak (örneğin ekran görüntüsü alarak) kesinlikle yasaktır.

Eğer bu yükümlülüğü ihlal ederseniz, puanlarınızın kaybedilmesi ve üyelik hesabınızın feshedilmesinin yanı sıra, yaptığınız ihlal sonucunda “Şirket” ve/veya müşteri üzerinde sizin tarafınızdan oluşacak hasarlardan dolayı parasal açıdan sorumlu olabilirsiniz.

11. Bağlantılar

"Panel"imiz kendi kontrolünde olmayan fakat üçüncü şahısların (kişi veya kuruluşlara) kontrolünde olan başka sitelere bağlantılar sağlayabilir. Bu bağlantılar sadece size kolaylık sağlamak için sağlanmaktadır. Biz, tüm üçüncü şahıslara ait websitelerini daha önceden gözden geçirmediğimizi veya incelemediğimizi ve aynı zamanda paylaştıkları içerik ve uygunluğunu hakkında sorumlu olmadığımızı belirtiyoruz. Biz bu tip websitelerini desteklemiyoruz ve de websitelere veya ilgili materyallere eriştiğiniz zaman herhangi bir zarar veya kayıptan doğacak sorumluluğu kabul etmiyoruz. Sia Live Panel aracılığı ile üçüncü şahıslara ait herhangi bir bağlantıyı ziyaret ettiğiniz zaman, bu, ilgili websitenin tarafımızdan onaylandığı anlamına gelmemektedir. Üçüncü şahıslara ait materyalleri, onların veya diğer tarafların haklarını çiğneyecek veya ihlal edecek şekilde kullanmayacağınızı ve bizim sizin tarafınızdan oluşacak kullanımlardan sorumlu olmadığımızı kabul etmektesiniz.

12. Hizmet Erişimi

"Panel"in mevcut olmasını sağlamak için çaba sarf ediyor olsak da, "Panel"in herhangi bir zaman veya zaman aralığında gerekli servis güncellemeleri, teknik sorunlar veya mücbir sebepler dolayısıyla kullanılamaz hale gelmesinden sorumlu tutulamayız.

13. Garanti hakkında bildirim

Sia Live Panel puan programını kullanarak, Sia Live Panelin bir banka ya da başka bir tür finansal kurum biçimi olmadığını ve hesabınıza yatırılan "Puanların" gerçek para yatırma işlemi olmadığını ve herhangi bir maaş türü olmadığını kabul ediyorsunuz. Yani sıra, bu puanların üzerinden faiz kazanılması mümkün olmadığını ve sadece Kullanım Şartları ve Koşullarına uygun olarak kullanabileceğinizi kabul etmektesiniz. Ayrıca, hesabınızdaki puanları yalnızca Kullanım Şartları ve Koşullarına göre ve "Panel"izde tarif edilen prosedür açıklamasına göre kullanabileceğinizi ve bu bilgileri zaman zaman değiştirebileceğimizi kabul ediyorsunuz.

14. Sınırlı Sorumluluk

Yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş kapsamda, "Panel"izin size veya herhangi bir kişiye karşı oluşacak özel, tesadüfi, kayda değer veya benzer genel zararlardan ya da üyelik hesabınızda oluşan herhangi bir yükümlülüğün karşılanmaması (sınırlama olmaksızın herhangi bir iyi niyet, işçiye yakışır gayrette veya ihmal eksikliğinden kaynaklanan durumlar dahil olmak üzere) veya buna benzer ihlaller ya da tüm anlaşmanın veya bu "Panel"in diğer yönleri dolayısıyla ya da "Panel" içeriğinin doğruluğundan doğabilecek kaybedilmiş kazanç, gizliliğin kaybolması veya bozulması, veri güvenliği durumlarından oluşacak zararlardan, sorumlu tutulamayacağını kabul etmektesiniz.

Buna ek olarak, "Panel", kendisi veya bağlantıları paylaşılan websitelerinin bilgisayar virüslerinden veya zarar verebilecek veya bozabilecek bilgisayar yazılımlarından arındığının garantisini vermez. Üçüncü şahıslar tarafından yönetilen websiteler üzerinde indirilebilecek olan yazılımlardan üçüncü şahıslar sorumludur. “Şirket” virüslerden veya indirilebilecek bu tip yazılımlar sonucunda doğacak kayıp ve hasarlar karşısında hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

15. Tazminat

Dolaylı veya dolaysız olarak (i) bu Kullanım Şartları ve Koşullarını ihlal etmenizden ve / veya (ii) "Panel"mizde sunulan hizmetleri kullanımınızdan, bu hizmetlere katılımınızdan ve/veya erişiminizden kaynaklanan tüm alacakları, kaybı, hasarı, yükümlülüğü, davaları, para cezalarını, avukat ve mahkeme masrafları dahil olarak ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla masrafları ve / veya giderleri, Sia Live Panel’e, bu kuruluşdaki ilgili çalışanlarına yöneticilerine, şirket ortaklarına ve aracılarına tazmin edeceğinizi kabul etmektesiniz.

16. Güvenlik

"Panel"imiz hakkınızdaki her bilgiyi güvenli tutmak için sıkı tedbirler almaktadır. Kişisel verilerinize ait tüm bilgiler güvenli soket katmanı (SSL) teknolojisi ile şifrelenmektedir. Bize sunulan kişisel bilgilerinizin iletimi sırasında veya teslim aldıktan sonra korumak için sektörde genel olarak kabul görmüş standartları uyguluyoruz. Fakat internette kullanılan aktarım veya elektronik depolama yöntemleri %100 güvenli değildir: sizin kişisel bilgilerinizi korumak için ticari olarak kabul edilen yolları kullanmaya çabalasak da tam bir garanti sağlayamayız.

17. Gizlilik

"Panel"imiz sizin ile ilgili kayıt bilgisi ve sizi tanımlayan diğer kişisel bilgileri toplayabilir. Sia Live Panel’in bilgileri toplama, kullanma ve yayınlama şartları hakkında daha fazla bilgi için, lütfen Gizlilik Politikası’nı ve Çerez ve Gizlilik Politikası’nı inceleyiniz.

18. Yargı Yetkisi

Kullanım Şartları ve Koşulları ile ilgili olan veya bu Kullanım Şartları ve Koşulları’ndan doğan, ve/ veya "Panel"miz üzerinden verilen hizmetlerimize erişiminiz, kullanımınız veya katılımınız için herhangi bir hak talebinizde tek yargı yetkisi İstanbul mahkemelerindedir. Eğer müşterinin ikametgah yeri veya işyeri konumu yerel ise, alınacak aksiyon bağlı bulunan ikametgah yerinin veya işyeri konumunun mahkemesinin yargı yetkileri çerçevesinde gerçekleşir. Bu durum halihazırda işlemde olan hukuki ihtilaflar için geçerli değildir.

19. Kullanım Şartları ve Koşullarının değişimi

"Panel"imizde yer alan Kullanım Şartları ve Koşulları üzerinde değişiklik, ekleme veya çıkarma yapma hakkını herhangi bir zamanda veya herhangi bir düzeltmeyi etkili ve hemen kapsayacak şekilde saklı tutmaktayız. Kullanıcılar Kullanım Şartları ve Koşulları üzerinde yapılabilecek değişiklerin farkında olabilmek amacıyla, bu Kullanım Şartları ve Koşulları düzenli olarak gözden geçirmeyi kabul etmiş sayılır. Kullanıcılara sistemimizde duyuru paylaşarak veya kendilerine bir e-mail ileterek haberdar edeceğiz: "Panel"imizi kullanılmaya devam etmesi ve sürekli erişimi, kullanıcının yapılan değişiklikleri kabul ettiği anlamına gelmektedir.

20. Diğer

Belirtilen Kullanım Şartları ve Koşulları ve bunun bir eki olan Çerez ve Gizlilik Politikası’nın yanı sıra belirli etkinlikler ve açıklamalar hakkında bu sitede tarafımızdan yayınlanmış olan ilave şartlar ve koşullar ve "Panel"mizde tarafınızdan verilen rıza aramızdaki sözleşmenin tamamını oluşturmaktadır. Yetkili bir mahkeme tarafından, tüm anlaşmanın herhangi bir koşulunun hatalı veya geçersiz bulunması halinde, burada açıklanan risklerin tahsis edilmesinin mümkün olan en fazla ölçüde uygulanması şartıyla, geri kalan tüm şartlar ve koşullar hala tamamen geçerli kalacaktır. Bir ihlalle ilgili olarak hareket etmememiz, müteakip ya da benzer ihlallerle ilgili olarak hareket etme hakkımızdan vazgeçtiğimiz anlamı taşımamaktadır.

21. İletişim

İşbu Kullanım Şartları ve Koşullarında verilen herhangi bir bildirim, panel üyesinin bilinen son e-mail adresine e-mail ile gönderildiğinde teslim edilmiş sayılacaktır. Tarafınızdan Sia Live Panel’e e-mail veya diğer yollarla aktarılan veya gönderilen tüm bildirimler ve içerikler (kişisel bilgi dışında, öncesinde veya e-maili/bilgiyi gönderme sırasında özellikle belirtilmemişse gizli olmayan ve mülkiyetten doğmayan bilgi) olarak kabul edilecektir. Sorularınız veya merak ettikleriniz için bize doğrudan ulaşabilmeniz amacıyla e-mail adresimiz tarafınıza sunulmuştur. Tarafımıza ulaşan her e-maili bireysel olarak okuyup, cevaplamaktayız. Lütfen size geri dönüş yapmamız için bize 1 iş günü izin veriniz.

İletişim Bilgileri

İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir:

Adres: Nida Kule Değirmen Sokak No:19/B A Blok Kat:10 / 1024 Kozyatağı Kadıköy 34742 İstanbul

Telefon: +90 216 325 97 95

E-Mail: info@sia-insight.com